Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akadnal rajta?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőd seggt fogdosna egy barátnője. Vagy ha barátod van a fiú barátja.
2022. dec. 9. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

L-L nem baj.

F-F szakító ok.

2022. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ki és szakitanék.
2022. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
80% hogy kiakadnék
2022. dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi van abban ha a párodnak egy nem ellenkező nemű barátja poénból megfogja a seggt?
2022. dec. 9. 12:39
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha poénból történik, akkor én nem.
2022. dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem tolerálom , hogy zaklassák.4/5
2022. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
A csajom seggét csak én foghatom. Nincs poénkodás erről. Rászólnék a lányra, hogy az az én csajom, OFF. Senki nem érhet hozzá. Csak NAGYON formális esetekben, ha elkerülhetetlen.
2022. dec. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire troll válaszok a korábbiak, mindenesetre nem hatna meg. Se az, ha a barátnőm fog a fenekemre, se az, ha a paroméra markol rá egy fiú barátja. A húgom fenekére is rá szoktam csapni, ha úgy van. Nehogy már ezen bárki fennakadjon.
2022. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érdekelne. Gondolom poénkodás. És azért senki ne gondolja, hogy nő barátok még nem látták egymást ruha nélkül stb. Amennyi ruhát össze vissza próbálnak vagy sportolás közben az öltözőben stb vagy más... Ha mindenre féltékenykedni kellene akkor régen rossz. Az, hogy rácsapott a fenekére, ugyan már..
2022. dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nehogy már ezen bárki fennakadjon."

Ez a duma mi? Ahany ember annyi preferencia. Nehogy már te ne akadjál fenn ezen. A barátnőm imádja hogy ilyen vagyok és ő is ilyen velem. Fingod sincs a párkapcsolatokról. Asszed mindenkinek ugyanúgy kéne mint neked?

2022. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!